Naše kapela Labyrint z Hradce Králové vás baví už od roku 1998.  Máme za sebou stovky akcí - od maturitních plesů a tradičních plesů přes taneční zábavy a firemní večírky až po svatby a jiné společenské události. Náš repertoár je široký, postavený na profesionálních aranžmá tak, aby uspokojil všechny generace tanečníků. 

Vystupujeme ve složení od tří do sedmi hudebníků dle rozsahu akce a finančních podmínek pořadatelů - preferujeme živé hraní na hudební nástroje, ale po dohodě můžeme zvolit i úspornou variantu a hrát s midi podklady doplněnými o živé hraní. Například:

  • menší akce (svatba, oslava narozenin apod.): 3 hudebníci (klávesy + zpěvačka + další nástroj)
  • střední akce (taneční zábava, firemní večírek apod.): 4 až 5 hudebníků (např. klávesy + zpěvačka + bicí + basová kytara + případně další nástroj (sólová kytara, saxofon ...))
  • velká akce (velký ples, venkovní zábava apod.): 6 až 7 hudebníků (klávesy, zpěvačka, bicí, basová kytara, sólová kytara, saxofon, pozoun)

Máme vlastní kvalitní zvukovou aparaturu, se kterou ozvučíme i větší sály a venkovní akce - nejen naši produkci, ale i přidružený program - předtančení, proslovy apod.

Samostatnou kapitolou jsou programy pro děti - rádi zajistíme program na dětský karneval, dětský den, či soukromou oslavu.

Těšíme se, že se s vámi na některé z našich akcí setkáme.